Výsledek vyhledávání

Hledaný výraz: s ohřevem

Zboží

Nalezené články v produktových řadách

Parní čistič Idromatic ASTRA STEAMER EVO - naftový ohřev

Parní čistič Idromatic ASTRA STEAMER EVO - naftový ohřev

Profesionální mobilní parní čistič s naftovým ohřevem vody s možností použití až 4 aplikačních pistolí současně. Výhodou je použití minimálního množství vody. Hlavní výhoda v použití dieselového parního ohřevu spočívá v rychlosti natopení a připravenosti stroje.
Kränzle - stacionární parní čističe Therm ST - naftový ohřev

Kränzle - stacionární parní čističe Therm ST - naftový ohřev

Vysokotlaké čističe a agregáty stacionární parní série Kränzle Therm ST jsou profesionální čisticí stroje s naftovým ohřevem tlakové vody, disponující tlakem 165 až 195 barů při průtoku vody 15 až 19,4 L/min, s parním provozem až do 155 st.C. Od začátku klade firma Kränzle důraz na nejvyšší kvalitu. Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, at už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů. 
Kränzle - velké parní čističe Therm-1 - naftový ohřev

Kränzle - velké parní čističe Therm-1 - naftový ohřev

Vysokotlaké čističe a agregáty velké parní série Kränzle Therm-1 jsou profesionální čisticí stroje s naftovým ohřevem tlakové vody, disponující tlakem 125 až 195 barů při průtoku vody 11 až 25 L/min s parním provozem až do 155 st.C. Od začátku klade firma Kränzle důraz na nejvyšší kvalitu. Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, at už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů. 

AKCE, NOVINKY

+420 603 588 721
+420 603 165 979

Výrobci

Kategorie nové články