Parní čistič Vapor 3000 - elektrický ohřev

Nízkotlaké parní čističe
Nízkotlaký ~230 Volt Elektrický ohřev Mobilní Bez vysávání Čisticí prostředek Příslušenství
Parní čistič Vapor 3000 - elektrický ohřev Profesionální parní čistič v nerezovém provedení, opatřený kolečky s topným kotlem o výkonu 3300 W a bohatým příslušenstvím v základní výbavě. Automatické kontinuální doplňování topného kotle dovoluje nepřetržitý provoz stroje. Vhodný pro desinfekci v potravinářství, gastronomii, sanitárních zařízení, ale i pro čištění koberců a čalounění. Desinfikuje povrch a ničí baktérie.

Použití parního čističe

Tyto profesionální parní čističe v nerezovém provedení jsou určené k čištění a sterilizaci všech povrchů, zejména těch, na kterých se připravují, porcují či konzumují potraviny: restaurace, obchody, jídelny.
Jiné použití: čištění a sterilizace koupelen, veřejných a společenských míst v průmyslu, potravinářství, tesařství, slévárenství, čištění štukatérských výzdob v budovách atd.

Přednosti parního čističe

Výstupní pára dokonale vyčistí a sterilizuje jakýkoli povrch. Parní čističe jsou vhodné především pro odstraòování olejnatých nečistot, které rozpouští, a tím usnadòuje jejich následné odsání nebo odstranění prostřednictvím mikrovláknové utěrky. Správné použití páry dovoluje snížit použití čistících prostředků o 80 % a desinfekčních až o 90 %, a tím zredukovat celkové náklady na čištění a údržbu. Mimoto snižují i celkový čas věnovaný pracovnímu úkonu o 30 %. Parní čističe jsou vyrobeny z kvalitních součástí, které odpovídají mezinárodním bezpečnostním předpisům a normám. Bezpečnostní topný kotel je vyroben z vysoce odolné nerezavějící oceli a je opatřen termoizolačním nárazuvzdorným obalem.

Základní vybavení parního čističe

  • Hadice s rukojetí
  • Široký víceúčelový kartáč
  • Trojůhelníkový kartáč
  • Koleno pro napojení širokého a trojůhelníkového kartáče
  • Prodlužovací nastavec (2 kusy)
  • Okenní stěrka
  • Rovná krátká tryska
  • Nylonový kruhový kartáček

Akce, novinky

Rychlý kontakt

+420 603 165 979

Výrobci

Kategorie nové články